Znáte Mergado? Pokud stále patříte mezi ty, kdo jej ještě aktivně nevyužívají, ukážeme vám, k čemu je toto řešení dobré a jak může pomoci vašemu e-shopu.

Co si představíte, když se řekne Mergado?

Mergado je platforma, která vám umožní upravovat feedy vašeho e-shopu. V praxi to znamená, že můžete měnit data, která proudí z vašeho e-shopu do Heureky, Zboží.cz a jiných reklamních systémů. Inzerce na českých a zahraničních zbožových srovnávačích se tak díky Mergadu stává jednodušší.

Jak Mergado funguje?

Výhodou této platformy je bezesporu i to, že pracuje online, a tak nemusíte nic instalovat. Z toho plyne další výhoda: své inzeráty můžete spravovat kdekoli (stačí přístup k internetu) s neomezeným počtem uživatelů. Změny provedené v Mergadu vám umožní vylepšit inzerci tak, aby byly tržby vašeho e-shopu vyšší a vyšší. Kromě Mergada samotného si můžete přidat doplňkové aplikace, které rozšíří funkce této platformy o nové nástroje, které vám pomohou dovést celé dílo k dokonalosti.

S čím vám Mergado pomůže?

Příště si řekneme, jakým začít pracovat s Mergadem a jakým  způsobem můžete nasdílet ´přístupy. Pokud by vám bylo cokoliv nejasné nebo jste si chtěli ušetřit práci a přenechat nastavení na nás, dejte nám vědět. O vše se rádi postaráme :-).