Pokud jste začali s nastavením nebo kontrolou obsahové sítě, pak jste na dobré cestě k vytyčenému cíli. Dnes navážeme na první díl článku, kde jsme si vysvětlili, co to vlastně ta obsahová síť je, kdy vám může přinést zisk a jak na nastavení lokalizace a jazyka.

Dnes se zaměříme na správné nastavení možností cílení a na to, jak se vyhnout podvodným kliknutím, která by vás mohla stát dost peněz.

Možnost Další nastavení

Nenechte se zmást tím, že je tato část nastavení skrytá. Paradoxně obsahuje podstatné věci.

Jak na cílení reklamy na úrovni reklamní sestavy?

Když budete zakládat kampaň, vytvoříte první reklamní sestavu. Vzhledem k tomu, že určitě budete chtít otestovat více možností cílení, je ideální vytvořit sestav víc.

A jaké tedy máte možnosti cílení?

Můžete si vybrat, komu se bude reklama zobrazovat.

Můžete vybrat, kde se má reklama zobrazovat:

Zabraňte podvodným kliknutím

Někdy reklamy v obsahové síti přilákají nežádaná a někdy i podvodná kliknutí. Proto opravdu nezapomeňte hned na začátku před spuštěním kampaně nastavit vyloučení obsahu.

A pamatujte na to, že ani po spuštění kampaní není vaše práce u konce. Vyplatí se pravidelně kontrolovat výsledky, porovnávat, vypnout neprosperující kampaně a zaměřit se naopak na ty, které vám přináší zisk.

Pokud chcete být mistry reklamních kampaní a nejste si jisti, že víte, jak na to, obraťte se na nás. Vytvoříme vám kampaně, které vám přinesou relevantní publikum a s nimi spojené zisky :-).