Instagram vládne světu online marketingu. My o tom nepochybujeme a věříme, že i vy už máte svůj firemní účet. Dnes vám tedy poradíme, jak přidávat produkty k příspěvkům a na Instastories.

Hned na začátku je důležité zmínit, že abyste mohli označovat produkty v příspěvcích a příbězích, je třeba mít nejnovější verzi Instagramu a váš účet na Instagramu musí získat schválení pro používání funkce nakupování na Instagramu.

Ve zkratce se jedná o to, že:

Jak označit produkty na Instagramu?

Začneme s tím, jak vůbec zprovoznit možnost doporučovat produkty:

Jestliže v Nastavení své firmy nemáte možnost Nakupování, s největší pravděpodobností na vašem účtu stále probíhá kontrola, nebo účet nedosáhl schválení pro používání funkce nakupování na Instagramu.

A teď už k samotnému označování produktů v příspěvcích:

Je možné si zobrazit náhled vašich příspěvků nebo si uložit koncept. Produkty na firemním profilu můžete označovat nejen v nových příspěvcích, ale také v těch již existujících. V příspěvku s jedním obrázkem vám půjde označit maximálně pět produktů. Když vložíte příspěvek s více obrázky, pak se dá označit až dvacet produktů.

Další možností, jak využít Instagram k propagaci a prodeji svých výrobků, je Instastory.

Produktové samolepky do příběhů přidáte takto:

Co se týče počtu produktů, které takto můžete označit, v případě Instastory platí to, že k jednomu příběhu můžete přidat jednu produktovou samolepku.

Zvažujete, že také začnete používat Instagram k propagaci konkrétních výrobků? Nebo už jej možná používáte, ale potýkáte se s problémy při označování produktů? Neváhejte se na nás obrátit. S Railsformers se vám otevřou možnosti, o jakých jste nesnili.