Hledáte svou IT příležitost? Nastartujte kariéru v RAILSFORMERS, kde právě obsazujeme super programátorské pozice na částečný úvazek. Jedná se o placenou stáž, kde podmínkou je současně studium na VŠ. V případě oboustranné spokojenosti, budete mít u nás židli na full-time. Vaší náplní práce bude vývoj webových portálů a přidáte ruku k dílu na projektech pro významné české i nadnárodní zákazníky.

Vývojář Ruby on Rails

Vývojář PHP

A nač se můžete u nás těšit?

Kde nás najdete?

Najdete nás na okraji města nedaleko porubské myslivny v budově PIANO Vědecko-technologického parku. Náš výhled z kanceláří budete chtít taky! Tak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes.

FAQ

Mohlo by vás zajímat:

Pracovat z domu je možné po tříměsíční zkušební době a po domluvě s nadřízeným.

Nevyžadujeme po vás komunikovat v angličtině, ale základy se vždy hodí. Jsme ryze česká firma, která pracuje i na zahraničních projektech, ale komunikují s nimi naši obchodní zástupci nebo projektoví manažeři.

Pracujeme v plně klimatizovaných kancelářích a k dispozici máme kuchyňku s automatickým kávovarem.

Celofiremní nebo divizní školení zajišťujeme. Podporujeme růst znalostí v oboru a pokud potřebujete zajistit nějaké rozvojové školení, nebudeme mít s tím problém, naopak!

Ano. V kolektivu máme i ženy.

Rádi se několikrát za rok sejdeme i mimo práci. Ať už jde o posezení v blízké hospůdce, nebo teambuilding s přespáním, vždy se nás sejde většina a maximálně si to užijeme.

Preferujete Linux, Mac, Windows? Klasickou nebo vertikální myš? PC nebo notebook? Jsme přece IT firma a na čem budete pracovat je jen na vás.

Ano, pro nástup na placenou stáž je nutné být současně studentem VŠ.