Jste flexibilní a zodpovědný týmový hráč? Hledáte cestu seberealizace a uplatnění v perspektivním oboru IT? Potřebujeme cílevědomého kodéra s chutí se vzdělávat, držet krok s trendy a učit se nové věci. Člověka, který se neztratí a nebojí se prosadit, zdravě sebevědomého, proaktivního a kreativního. Jste to vy? Vystupte z davu a staňte se členem týmu, kde budete vidět a bude brán ohled na váš názor. Nehledáme podřízeného, ale týmového hráče a partnera!

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme zkušeného front-end kodéra s citem pro design, který s námi bude vyvíjet stávající i nové projekty - weby, e-shopy i webové aplikace. Dostanete prostor vyjádřit se k zadání a výstupům od našeho UXáka a grafika. Hledáme parťáka, který bude iniciativní s chutí se vzdělávat. Nehledáme někoho, kdo bude jen bez přemýšlení mastit šablony. 

Co požadujeme?

Co budete dělat?

Něco o Railsformers

Kdo jsme? Jsme parta cca 25 lidí, kteří se rádi potkají i mimo práci jen tak si sednout na pivko či na teambuildingu ve vinném sklípku. Již více než 10 let se zabýváme vývojem webových aplikací, aplikací na míru, tvorbou webových stránek, e-shopů, on-line marketingem včetně správy sítí. Jsme Railsformers. Spolehlivý a flexibilní partner pro komplexní IT řešení.

Další informace

Mzda

Výše mzdy je závislá na vašich zkušenostech a délce pracovního úvazku. Pohybuje se v rozmezí 30 000 Kč až 45 000 Kč.

Kde nás najdete?

Najdete nás na okraji města nedaleko porubské myslivny v budově PIANO Vědecko-technologického parku. Náš výhled z kanceláří budete chtít taky! Tak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes.

FAQ

Mohlo by vás zajímat:

Pracovat z domu je možné po tříměsíční zkušební době a po domluvě s nadřízeným.

Nevyžadujeme po vás komunikovat v angličtině, ale základy se vždy hodí. Jsme ryze česká firma, která pracuje i na zahraničních projektech, ale komunikují s nimi naši obchodní zástupci nebo projektoví manažeři.

Pracujeme v plně klimatizovaných kancelářích a k dispozici máme kuchyňku s automatickým kávovarem.

Celofiremní nebo divizní školení zajišťujeme. Podporujeme růst znalostí v oboru a pokud potřebujete zajistit nějaké rozvojové školení, nebudeme mít s tím problém, naopak!

Ano. V kolektivu máme i ženy.

Rádi se několikrát za rok sejdeme i mimo práci. Ať už jde o posezení v blízké hospůdce, nebo teambuilding s přespáním, vždy se nás sejde většina a maximálně si to užijeme.

Preferujete Linux, Mac, Windows? Klasickou nebo vertikální myš? PC nebo notebook? Jsme přece IT firma a na čem budete pracovat je jen na vás.

Ne. Preferujeme zkušenosti, ochotu pracovat a plnění pracovních cílů.

Další informace k práci:

Nebudete na nic sami, nehodíme na vás hromadu úkolů, ať si s nimi nějak poradíte. V každé divizi máme vedoucího, který vám pomůže se začlenit do týmu a do celkového chodu firmy a poskytne vám veškeré potřebné informace k zadané práci.

Od malých mikro stránek až po velké webové prezentace a e-shopy.

Grafika pro kodéra se dodává v programu Adobe XD. Základem je znalost HTML a SCSS. Vítáme znalosti Bootstrap, Javascript, jQuery a GIT, pokud s tímto nemáte zkušenosti, i přesto se nám ozvěte.

Potřebujeme kodéra. Na komunikaci s klienty a vedení projektů máme ve firmě projektové manažery a obchodní zástupce.

Používáme interní systém Redmine, kde se předávají úkoly a požadavky. Klienty směřujeme k jeho používání. Veškerá komunikace probíhá textově přes tento systém.

Nejsme korporát s rozsáhlou hierarchií, je nás navíc kolem dvaceti. To však neznamená, že nemůžete v naší firmě kariérně růst. Datlujete jeden řádek kódu v HTML a CSS za druhým a rád byste rozšířil své programátorské znalosti dovednosti? Vidíte se do budoucna i jako projektový manažer, nebo byste rád více komunikoval s klienty a nabízel jim lepší řešení? Pokud se cítíte na rozšíření svých pracovních dovedností, dáme vám k tomu prostor.