Jste flexibilní a zodpovědný týmový hráč? Hledáte cestu seberealizace a uplatnění v perspektivním oboru IT? Potřebujeme cílevědomého programátora s chutí se vzdělávat, držet krok s trendy a učit se nové věci. Člověka, který se neztratí a nebojí se prosadit, zdravě sebevědomého, proaktivního a kreativního. Jste to vy? Vystupte z davu a staňte se členem týmu, kde budete vidět a bude brán ohled na váš názor. Nehledáme podřízeného, ale týmového hráče a partnera!

Koho hledáme?

Hledáme PHP programátora se zaměřením na webové prezentace, s možností pracovat na e-shopech. Ať už jste na úrovni juniora nebo seniora, máme pro vás uplatnění! Práci si u nás zamilujete. Nebudete pracovat na jednom projektu, ale máme dostatečné portfolio klientů pro které děláme. Stereotyp u nás nepoznáte.

Co požadujeme?

Co budete dělat?

Něco o Railsformers

Kdo jsme? Jsme parta cca 25 lidí, kteří se rádi potkají i mimo práci jen tak si sednout na pivko či na teambuildingu ve vinném sklípku. Již více než 10 let se zabýváme vývojem webových aplikací, aplikací na míru, tvorbou webových stránek, e-shopů, on-line marketingem včetně správy sítí. Jsme Railsformers. Spolehlivý a flexibilní partner pro komplexní IT řešení.

Další informace

Mzda

Výše mzdy je závislá na vašich zkušenostech a délce pracovního úvazku. Pohybuje se v rozmezí 35 000 Kč až 55 000 Kč.

Kde nás najdete?

Najdete nás na okraji města nedaleko porubské myslivny v budově PIANO Vědecko-technologického parku. Náš výhled z kanceláří budete chtít taky! Tak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes.

FAQ

Mohlo by vás zajímat:

Pracovat z domu je možné po tříměsíční zkušební době a po domluvě s nadřízeným.

Nevyžadujeme po vás komunikovat v angličtině, ale základy se vždy hodí. Jsme ryze česká firma, která pracuje i na zahraničních projektech, ale komunikují s nimi naši obchodní zástupci nebo projektoví manažeři.

Pracujeme v plně klimatizovaných kancelářích a k dispozici máme kuchyňku s automatickým kávovarem.

Celofiremní nebo divizní školení zajišťujeme. Podporujeme růst znalostí v oboru a pokud potřebujete zajistit nějaké rozvojové školení, nebudeme mít s tím problém, naopak!

Ano. V kolektivu máme i ženy.

Rádi se několikrát za rok sejdeme i mimo práci. Ať už jde o posezení v blízké hospůdce, nebo teambuilding s přespáním, vždy se nás sejde většina a maximálně si to užijeme.

Preferujete Linux, Mac, Windows? Klasickou nebo vertikální myš? PC nebo notebook? Jsme přece IT firma a na čem budete pracovat je jen na vás.

Ne. Preferujeme zkušenosti, ochotu pracovat a plnění pracovních cílů.

Další informace k práci:

Dokončujete studium a máte základní povědomí o webových technologiích? U nás žádný problém. Dáme vám dostatek času pro zaučení s nástroji, které využíváme a prostor pro zdokonalení vašich programátorských zkušeností.

Nebudete na nic sami, nehodíme na vás hromadu úkolů, ať si s nimi nějak poradíte. V každé divizi máme vedoucího, který vám pomůže se začlenit do týmu a do celkového chodu firmy a poskytne vám veškeré potřebné informace k zadané práci.

Tvorba webových stránek na interním redakčním systému. E-shopy na open source řešení a specificky zaměřené webové aplikace.

Pro vývojáře asi nic překvapivého, základem je znalost PHP. Dále využíváme několik technologií, u kterých stačí mít základní povědomí, přičemž jejich znalost je určitě výhodou.

Několik větších projektů vyžaduje pravidelnou údržbu, vytváření nových funkcí a dalších úprav, které klienti vznesou. Dále se vždy pracuje na jednom novém projektu, pro který bude dostatek času na jeho přípravu.

Potřebujeme programátory. Na komunikaci s klienty a vedení projektů máme ve firmě projektové manažery a obchodní zástupce.

Používáme interní systém Redmine, kde se předávají úkoly a požadavky. Klienty směřujeme k jeho používání. Veškerá komunikace probíhá textově přes tento systém.

Ano, hledáme full-stack vývojáře.

Připravené řešení si testují klienti sami, odpovědná osoba za projekt, v případě malých změn a úprav si je testuje přímo vývojář.

Na projektech dělá více lidí, kód musí být přehledný pro všechny v týmu. Posuzování kódu bude mít u vás na starost vedoucí divize, který s vámi vše zkontroluje.

Nejsme korporát s rozsáhlou hierarchií, je nás navíc kolem dvaceti. To však neznamená, že nemůžete v naší firmě kariérně růst. Datlujete jeden řádek kódu za druhým u malých projektů a chcete se přesunout k velkým? Vidíte se do budoucna i jako projektový manažer, nebo byste rád více komunikoval s klienty a nabízel jim lepší řešení? Pokud se cítíte na rozšíření svých pracovních dovedností, dáme vám k tomu prostor.